W przedszkolu samorządowym “Bajka” w Ciechocinku odbyła się wzruszająca uroczystość, podczas której policjanci uhonorowali małego bohatera, który uratował życie swojej babci. Pięcioletni Piotruś został nagrodzony prezentami i gromkimi brawami za swoją odwagę i szybką reakcję w kryzysowej sytuacji.

Postawa małego Piotrusia stanowi wzór, jak należy postępować w sytuacjach podobnych do tej, która przydarzyła się jego babci. Chłopiec był sam w domu z kobietą, kiedy nagle straciła przytomność i upadła. W tak trudnej chwili Piotruś nie poddał się panice, lecz zdecydowanie sięgnął po pomoc. Dzięki aplikacji na telefonie zadzwonił do swoich rodziców, którzy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. Dzięki tej szybkiej reakcji Piotruś uratował zdrowie, a być może także życie swojej babci.

Za tę wyjątkową odwagę i troskę policjanci postanowili uhonorować małego bohatera. Podczas uroczystości mundurowi przekazali Piotrusiowi specjalny dyplom oraz policyjną maskotkę. Na zakończenie, dumny przedszkolak został nagrodzony gromkimi brawami przez wszystkich obecnych w przedszkolu.

Gratulujemy Ci, Piotruś! Twoje wielkie serce i bohaterska postawa są dla nas wszystkich inspiracją i dowodem na to, że nawet najmłodsi mogą dokonać wielkich czynów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ciebie zainteresować:

Drzewo mogło spać na ludzi

– Dlaczego jak mantrę ciągle powtarzamy, jak ważne są przeglądy drzew, ocena…

Etiam Ante Sem Enim Ipsum Amet Eros Ligula Ullamcorper Vivamus Eu

Aenean eleifend ante maecenas pulvinar montes lorem et pede dis dolor pretium…