Kontakt z Redakcją portalu Życie Ciechocinka

Życie Ciechocinka

Życie Ciechocinka” to niezależna i obiektywna strona informacyjna dla mieszkańców oraz osób szukających rzetelnych informacji na temat wydarzeń w Ciechocinku.  Bazujemy na własnym wieloletnim doświadczeniu dziennikarskim oraz na opiniach jakie trafiają do nas od naszych Czytelników. Chcesz nas o czymś poinformować? Skontaktuj się z naszą redakcją!

Z dumą przedstawiamy Państwu portal “Życie Ciechocinka“. Jest to inicjatywa lokalna, która powstała z oddolnego zaangażowania mieszkańców naszego urokliwego miasta. Nie jest dotowana ze środków publicznych, a wyłącznie z prywatnych funduszy osób zaangażowanych w jej powstanie.

Łączy nas Ciechocinek i  wierzymy, że prawdziwa siła tkwi w społeczności, dlatego zjednoczeni postanowiliśmy podjąć wysiłki mające na celu promowanie bogactwa naszego dziedzictwa kulturowego, historycznego oraz przyrodniczego. Nasza platforma nie tylko informuje o najciekawszych atrakcjach turystycznych, ale także jest miejscem, w którym pasjonaci i miłośnicy Ciechocinka mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami, historiami oraz pomysłami.

Jeżeli chcesz wspólnie z nami działać społecznie na rzecz promocji Ciechocinka to dołącz do naszej społeczności na Facebooku lub zgłoś się do naszej redakcji. 

Godziny pracy

Dojazd